دوره بازرسی جوش
طراحی سایت در اصفهان

هدفون ترجمه همزمان 37 زبانه

مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما گزارش میدهد: هدفون ترجمه همزمان 37 زبانه در مجله سرگرمی و تفریحی هفت ما:

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، هدفون‌های “Clik +” محصول شرکت “Mymanu” نوید روزهای خوبی را می‌دهند، چرا که قبلیت ترجمه زنده 37 زبان دنیا را دارند.ما اخیرا محصولات مشابهی از گوگل و “براگی”(Bragi) دیدیم، اما هر دوی آنها به عنوان واسطه عمل می‌کنند و تنها صوت را از اپلیکیشن مخابره می‌کنند.البته “میمانو” نیز از یک اپلیکیشن برای ترجمه استفاده می‌کند، اما طوری طراحی شده است که ما را یک قدم به دستگاه ترجمه‌ای که ما واقعا می‌خواهیم نزدیکتر کرده است.این وسیله در نمایشگاه با موفقیت آزمایش شد.برای نمایش دقت هدفون، توسط یک فرد چینی امتحان شد و به ادعای وی، ترجمه از انگلیسی به چینی بسیار دقیق انجام شد.ترجمه از چینی به انگلیسی نیز خوب بود اما نه به دقت انگلیسی به چینی.

برای کار با این هدفون‌ها نیاز به انجام هیچ کاری جز گوش کردن به سخنان و ترجمه هدفون نیست.این هدفون برای اتصال از NFMI استفاده می‌کند که ارتباط قابل اتکاتری نسبت به بلوتوث است.کیفیت صوتی این هدفون‌ها نیز تایید شده است.”کلیک پلاس” در هر بار شارژ، 6 ساعت کار می‌کند.این محصول تا ماه مارس روانه بازار خواهد شد و هم اکنون قیمت پیش‌سفارش آن 239 دلار است که احتمالا هنگام ورود به بازار تا 300 دلار افزایش یابد.

مجله تفریحی و سرگرمی 7 ما - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : هدفون ترجمه همزمان 37 زبانه

هدفون ترجمه همزمان 37 زبانه

9 January 2018 | 7:38 am

سیستم وبلاگ دهی
درج آگهی رایگان