دوره بازرسی جوش
طراحی سایت در اصفهان

نمایشگاه جایزه هانس کریستین اندرسن دایر شد

مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما گزارش میدهد: نمایشگاه جایزه هانس کریستین اندرسن دایر شد در مجله سرگرمی و تفریحی هفت ما:

به گزارش روز دوشنبه گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما به نقل از ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این نمایشگاه منتخب کتاب‌های کوئنتین بلیک، میتسو ماساآنو و روترات سوزان برنر برای علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.
در نمایشگاه جایزه هانس کریستین اندرسن، ١٣ عنوان کتاب‌ فارسی و ٣٢ عنوان کتاب‌ لاتین در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
کتاب‌هایی همچون «تمساح غول‌پیکر»، «خانواده آقای ابله»، «جیب‌های آنجلیا اسپراکت»، «جیمز و هلوی غول‌پیکر» و «داروی معجزه‌گر» برخی از آثار فارسی است که علاقمندان می‌توانند در این نمایشگاه مطالعه کنند.
«آقای مگنولیا»، «پاتریک»، «اسکار»، «کاکتوس»، «هیولا به باغ‌وحش می‌رود»، «فروشگاه» و «تشپ کال» عناوین‌ برخی از کتاب‌های لاتین این نمایشگاه است.
این نمایشگاه از اول تا پایان اردیبهشت ماه جاری از ساعت 8 تا 16 در روزهای شنبه تا چهارشنبه میزبان علاقمندان است.

** لزوم تسریع در تولید کتاب‌فیلم‌های کانون پرورش فکری
کارگردان پویانمایی «ماهیگیر و بهار» تازه‌ترین اثر تولیدشده در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بر سرعت‌بخشی بیشتر به روند تولید در این مجموعه تاکید کرد.
سیدحسن سلطانی افزود: اگر این روند به حرکت خود ادامه دهد، در آینده شاهد تولید پویانمایی‌ها و فیلم‌های کوتاه بیشتری خواهیم‌ بود که همواره مورد استقبال مخاطبان بوده است و خاطرات خوبی با آنها دارند.
وی در مورد تازه‌ترین اثر خود با عنوان «ماهیگیر و بهار» که در مجموعه کتاب‌فیلم‌های کانون تولید شده است، یادآور شد: مدت زمان این پویانمایی 9 دقیقه و 50 ثانیه است و با تکنیک سه بعدی (Full3D) ساخته شده است.
سلطانی افزود: پویانمایی «ماهی‌گیر و بهار» برگرفته از کتابی به همین نام اثر مژگان کلهر است که داستان ماهیگیری را روایت می‌کند که در انتظار بهار نشسته اما بازگشت بهار طولانی شده و او هر روز در کلبه خود با ساختن شکوفه‌هایی منتظر آمدن بهار است تا اینکه یک روز بیرون از کلبه شکوفه‌ای را می‌بیند، به دنبال آن می‌رود و متوجه می‌شود کوه یخ بزرگی جلوی آمدن بهار را گرفته است.
وی که پیش از این نیز دو اثر «آهوی گردن دراز» و «در برابر باد می‌ایستم» را برای کانون تولید کرده است، اظهار کرد: «ماهی‌گیر و بهار» برای تمام گروه‌های سنی مناسب است؛ چراکه روند آن در قالب تصویر و موسیقی دنبال می‌شود.
سلطانی ادامه داد: در این اثر مرتضی احمدوند به عنوان مدیر تولید، علی حسین‌خان، استوری‌برد و مهدی نظری کامپوزیت، کارگردان را همراهی کرده‌اند.
پویانمایی«ماهی‌گیر و بهار» به همراه سایر تولیدات تازه کانون در بیست و یکمین بازار فیلم و برنامه‌های تلویزیونی جشنواره جهانی فیلم فجر 2018 ارایه شده است.
بیست و یکمین بازار فیلم و برنامه‌های تلویزیونی در حاشیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر 2018 از روز 30 فروردین ماه تا سوم اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.
علمی **1883 **1834

انتهای پیام /*

مجله تفریحی و سرگرمی 7 ما - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : نمایشگاه جایزه هانس کریستین اندرسن دایر شد

نمایشگاه جایزه هانس کریستین اندرسن دایر شد

23 April 2018 | 12:32 pm

سیستم وبلاگ دهی
درج آگهی رایگان