دوره بازرسی جوش
طراحی سایت در اصفهان

تصویربرداری «ساموبندری» ادامه دارد/ تولید اثر محلی در بندر بوشهر

مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما گزارش میدهد: تصویربرداری «ساموبندری» ادامه دارد/ تولید اثر محلی در بندر بوشهر در مجله سرگرمی و تفریحی هفت ما:

علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال «ساموبندری» که این روزها به کارگردانی ابراهیم فروزش در حال تصویربرداری است با اشاره به پروسه تولید این سریال به خبرنگار گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی هفت ما به نقل از مهر گفت: پیش تولید سریال «ساموبندری» براساس نوشته هایی از اصغر عبداللهی در مهرماه ۹۶ شروع شد ولی با توجه به فشارهای مالی صداوسیما، اولویت سازمان تزریق اعتبار و پول به پروژه های درحال تولید بود و این پروژه در پیش تولید تا حدی با مشکل مواجه شد.

وی ادامه داد: من آن زمان مجبورم شدم با هماهنگی سیمافیلم یک توقف یک و دو ماهه به کار بدهم تا بودجه برسد و پروژه به کار بیفتد. اواخر دی ماه ۹۶ مجدد پیش تولید شروع و از اول اسفند سال گذشته نیز تصویربرداری در بندر بوشهر آغاز شد. عوامل این سریال در تعطیلات نوروز مدتی کار را تعطیل کرده بودند و بعد از این ایام دوباره کار را از سر گرفتند.

سبط احمدی با اشاره به لوکیشن های سریال بیان کرد: بندر هلیله، بندرگاه، شهر اهرم و نقاطی از اطراف بوشهر و خود بوشهر لوکیشن های این سریال است. این سریال در پنج فصل هفت قسمتی یعنی در ۳۵ قسمت ساخته می شود، شخصیت ها در تمام فصل ها ثابت هستند و در هر فصل اتفاقاتی رخ می دهد.

وی با اشاره به بازیگران این مجموعه اظهار کرد: بازیگرانی که در این مقطع با آنها کار می کنیم چند نفر از تهران هستند و ما توانستیم بخشی از نیروهای محلی و هنرمندان محلی  بوشهر  استفاده کنیم و به جز چند شخصیت اصلی مثل حسن پورشیرازی، مائده طهماسبی و … باقی بازیگران از بوشهر هستند که به خاطر شرایط اقلیمی و سلیس بودن لهجه از آنها استفاده شد.

سریال «سامو بندری» برای گروه نوجوان مرکز سیمافیلم در حال تصویربرداری است.

مجله تفریحی و سرگرمی 7 ما - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


مشاهده : تصویربرداری «ساموبندری» ادامه دارد/ تولید اثر محلی در بندر بوشهر

تصویربرداری «ساموبندری» ادامه دارد/ تولید اثر محلی در بندر بوشهر

12 April 2018 | 8:01 pm

سیستم وبلاگ دهی
درج آگهی رایگان